Інтернет-магазин DOROTHY aroma - це в першу чергу про якість, про бізнес від людей для людей.

 

Відкриваючи цей магазин, ми в першу чергу ставили перед собою задачу зробити зручний простір, де ви зможете знайти оригінальні і якісні товари для ваших свічок, мила, дифузорів, косметичних товарів, парфумів. Ми на своєму досвіді знаємо, як важко знайти якісні та оригінальні товари для ваших виробів, як часто можна потрапити на підробки.

Саме тому, ми вирішили стати саме тим інтернет-магазином, де ви зможете придбати все необхідне для вашого бізнесу та хоббі, де ви зможете обмінятися своїми чесними відгуками з іншими, та де ви можете прочитати багато корисної інформації.

 

АРОМАОЛІЇ

 

 

Основною нашою продукцією є найкрутіші аромаолії зі США широкого спектру використання – Саndle Science.

 

Candle Science — це високоякісні аромаолії, хто купував вже ці олійки, ті знають, як вони сильно і чудово пахнуть! Також, вони безпечні для здоров’я, а це наразі є важливим критерієм при відборі олій для своїх виробів.

 

По-друге, саме в Candle Science такий широкий вибір справді цікавих ароматів: запах дощу, опале листя, запах чистої білизни і так далі.

 

По-третє, олії Candle Science мають сертифікати IFRA (основа, яку прийняли та визнали у світі, як систему безпечного використання ароматичних інгредієнтів. Оцінка рівня ризику парфумерних інгредієнтів відбувається під контролем незалежної групи експертів).

 

ҐНОТИ

 

 

Також, в нашому магазині ви можете знайти ті самі, найвідоміші ґноти Wooden Wick (Makesy). Так, це той самий американський бренд із виробництва ароматичних свічок, які потріскують під час горіння. Вони стали всесвітньо відомими завдяки поєднанню цікавого дизайну, а також своєму неповторному звуку та ефекту «танцюючого вогника» — особливій відмінності, яку надає свічкам дерев’ний ґніт.

Ґноти в свічках Woodwick виробляються з органічної деревини та є найкращими з тих, які існують сьогодні. Адже такий ґніт справді легко підпалюється, чудово горить, та створює приємний звук, який нагадує потріскування дров в каміні, налаштує на романтичну, родинно-комфортну та розслаблену атмосферу та в цілому гарно впливає на нервову систему (чесно кажучи, ми досі не знайшли аналогів цим ґнотам).

 

ВІСК

 

 

В нашому магазині є різновид повністю натурального соєвого воску для свічок в Україні. Ми відібрали до нашого асортименту тільки найкращі види соєвих восків, включаючи віск від EcoSoya та Nature Wax C-3.

 

Якщо вам потрібна допомога із вибором правильного соєвого воску для ваших потреб - ви завжди можете звернутися до нас через наш Інстаграм @dorothy.aroma.


ІНШЕ

В нашому магазині ви також можете придбати інші товари для ваших виробів: тримачі для ґнотів, коробки.

Дякуємо, що обираєте наc!