14 лютого – це не лише свято закоханих, але й чудова можливість для свічковарів показати свою майстерність, креативність та непогано підзаробити). Вибір правильних ароматів у потрібний час це ключик до успіху Вашої лінійки свічок. У цій статті ми розглянемо, які аромати чудово підходять для свічок на День Закоханих (базуючись на дані минулого року та нашу особисту оцінку).

Почнемо з того, що...

День Закоханих асоціюється з теплом, ніжністю, романтикою, букетами, солодкими подарунками, теплим вечором та затишними обнімашками під час перегляду фільмів. Нам потрібно з вами передати атмосферу цього свята. А отже, підібрати аромати, які будуть асоціюватися з цим романтичним днем. На допомогу нам приходить класика, це квіткові аромати, особливо троянди, вони символізують любов та пристрасть. Насичені аромати ванілі додають містичності до вашого вечора, ноти сандалу додають відчуття інтимності та затишку. 

Рекомендації ароматів

Ми проаналізували, які аромати не тільки найчастіше обирали у 2023 році, а ще й які були найуспішніші за відгуками та підготували для вас підбірку ароматів, які ми радимо розглянути для вашої колекції свічок на День Закоханих. Рекомендовані аромати з нашого сайту допоможуть створити неповторну атмосферу цього особливого дня:  

Velvet Vanilla: Ніжний та заспокійливий, цей аромат створює відчуття тепла та комфорту, ідеально     підходить для романтичних моментів.


Ідеальна свічка на вечір (8/10).

White Oak and Vanilla: Унікальне поєднання деревних нот та ванілі, створює гармонію природного та солодкого, ідеальне для створення атмосфери інтимності.

Наш вибір для спільного перегляду фільмів (9/10).
Midnight Blackberry: Насичений та фруктовий, цей аромат додає відчуття свята та екзотики.

Ванна кімната та Midnight Blackberry це щось) (8/10)
Spiced Honey and Tonka: Глибокий та заспокійливий, ідеально підходить для створення затишної атмосфери.
Вечеря з Spiced Honey and Tonka дійсно особлива (8/10)
Rose Petals: Класичний вибір для Дня Закоханих, символ любові та пристрасті.
Неймовірна класика Rose Petals (8/10)

Palo Santo Patchouli: Екзотичний та містичний, додає глибини та інтриги.
Цей аромат про інтригу і не тільки) (10/10)

Torrential Rains: Свіжий та неймовірно ніжний аромат трояни та жасмину, який створює відчуття легкості. Неперевершений квітковий аромат!
Аромат чудового ранку (7/10)
Moonflower Nectar: Ніжний та мрійливий, ідеальний для створення романтичної атмосфери. 
Якщо ви ніжні котики - це для Вас (10/10)

 

Love Spell: Квітковий аромат, як натякає назва, ідеально підходить для створення Дня Закоханих. Класичний квітковий аромат, бестселлер (9/10)

Moroccan Cashmere: Вишуканість та глибина цього аромату створює атмосферу для незабутнього вечора.
Для найспокусливіших пар! (10/10)

 

Свічки з вишуканими ароматами можуть створити особливу атмосферу на День Закоханих. Авжеж, вибір аромату залежить від особистих переваг, але головне, щоб він відображав тепло та ніжність цього свята. Головне наше побажання – не боятися експериментувати, поєднувати різні аромати, спробувати нове, а головне - бути унікальними, адже це є головним ключем до успіху! 

Щиро бажаємо вам гарних свічок!

 

(ця стаття зроблена командою DOROTHY aroma і повністю є її унікальною власністю, будь-яке копіювання цього тексту буде вважатися копіюванням нашого особистого контенту)